Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Nagrody

e-Gazela Biznesu - www.dyskontbiurowy24.pl


Firma Godna Zaufania

Zastanawiamy się często jak chronić nasze książki by rogi nie były zagięte, jak zatrzymać ich doskonały wygląd by był tak samo perfekcyjny jak w dniu zakupu, są odpowiednie narzędzia, których możemy użyć, by chronić nasze ulubione materiały papiernicze.
Obwoluta na dokumenty to słowo nie zbyt często słyszane i widziane a materiały takie jak same obwoluty już w ogóle - Więc co skrywa nazwa tego produktu? Na pewno można powiedzieć, że to papierowa okładka często stosowana do książek, ktoś mógł kiedyś zauważyć, że obwoluty mają zagięte rogi do wewnętrznej strony. 

Obwoluty na dokumenty zastosowanie

Ale po co stosować? Zazwyczaj po to, by dodać elegancji, estetyki książce. Umieścić możemy informacje pisemne na tego typu produkcie, które będą się lepiej rzucały w oczy. Często obwoluty są np.: laminowane i już sam materiał bez opisu jest na pewno atrakcyjny i nawet jeśli książka nie jest do końca estetyczna i ładna to możemy ją odmienić. Nie zawsze to jednak wygląd idzie w parze z zakupem, przy dokumentach to przede wszystkim rola ochronna. Dzięki zagięciom chronimy nasz dokument przed pogięciem samego ważnego papieru, który jest miękki i podatny na zniszczenie, które później jest ciężkie do poprawy. Obwoluty występują w macie, krystalicznych barwach czy zwykły kolor. Jeśli chcemy wpinać obwoluty do segregatora mamy do tego przystosowane dziurki, by ułatwić nam sprawę i nie tracić czasu na poprawianie materiału. Obwoluty mają formaty przystosowane specjalnie do danego typu użytkowania zeszytu czy książki itd., obwoluta a4 - tutaj wszelkie książki, zeszyty, notesiki czy dokumenty w tym formacie. Format A4 w naszym dziale jest dostępny zawsze z racji popularności zastosowania. Warto wspomnieć, że obwoluty a4 tego formatu posiadają najbardziej szeroki wybór, jeśli chodzi o wzory i wybór materiału, z jakich zostały stworzone, są mniej popularne wielkości jednak liczyć się musimy, z tym że format a3 będzie mocno ograniczony podczas wyboru stylistycznego. Warto zaopatrzyć się w nie drogie obwoluty, które polepszą stan naszych produktów w domu czy biurze.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl